Оферта номер: 227033

Круиз от Дубай до Япония: 28 дни от 30.03.2019 - Цени за ДВАМА от 3298 евро!

ВНИМАНИЕ! Офертата не е актуална.
На този линк може да видите всички актуални Екскурзии в Йокохама и Екскурзии в Япония.

Дати и цена
30 март 2019 г. - Цена от 3298 €
Цената включва
ЦЕНИТЕ СА ЗА ДВАМА И ВКЛЮЧВАТ:
- Пристанищни такси

- Настаняване в избрания тип каюта;

- Пълен пансион на борда на кораба: закуска, обяд, вечеря в основния ресторант, както и в бюфет ресторанта;

- Анимация на борда на кораба

- Ползване на басейн, шезлонги, джакузи и плажни хавлии, фитнес център
Цената не включва
- Такса обслужване на борда на кораба;

- Транспорт от/до началната и крайна точка на круиза (туроператорът може да съдейства за резервирането);

- Хотелско настаняване преди/след круиза (туроператорът може да съдейства за резервирането);

- Трансфери (туроператорът може да съдейства за резервирането);

- Брегови екскурзии (туроператорът може да съдейства за резервирането);

- Застраховки (туроператорът може да съдейства за резервирането).
ДАТА НА ОТПЛАВАНЕ ОТ ПРИСТАНИЩЕ: ДУБАЙ на 30.03.2019 г.

28 нощувки на борда на круизен кораб MSC SPLENDIDA


ЦЕНИ ЗА ДВАМА С ВКЛЮЧЕНИ ПРИСТАНИЩНИ ТАКСИ:
- вътрешна каюта без прозорец: 3298 евро
- вътрешна каюта с прозорец: 3898 евро
- каюта с балкон: 4788 евро


==========================================================

ЗА ИНФОРМАЦИЯ ОТНОСНО СВОБОДНИ МЕСТА, ДРУГ ТИП КАЮТИ И РЕЗЕРВАЦИЯ, МОЛЯ, ИЗПРАТЕТЕ ЗАПИТВАНЕ ЧРЕЗ БУТОНА "ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ"!

==========================================================

МАРШРУТ:

Dubai (U.Arab Emirates), Abu Dhabi (U.Arab Emirates), Sir Bani Yas Is (U.Arab Emirate), Khasab (Oman), Muscat (Oman), Cochin (India), Penang (Malaysia), Port Klang (Malaysia), Singapore (Singapore), Ho Chi Minh City (Viet Nam), Hong Kong (Hong Kong), Naha (Japan), Yokohama (Japan)

============================================================

ПРОГРАМА НА КРУИЗА ПО ДНИ:

Sat 30/03/2019 Dubai, U. Arab Emirates - 23:59
Sun 31/03/2019 Dubai, U. Arab Emirates 00:01 23:00
Mon 01/04/2019 Abu Dhabi, U. Arab Emirates 05:00 22:00
Tue 02/04/2019 Sir Bani Yas Is, U. Arab Emirates 08:00 17:00
Wed 03/04/2019 Khasab,Oman 09:00 18:00
Thu 04/04/2019 Muscat, Oman 08:00 16:00
Fri 05/04/2019 Day at sea - -
Sat 06/04/2019 Day at sea - -
Sun 07/04/2019 Cochin, India 10:00 23:59
Mon 08/04/2019 Cochin, India 00:01 18:00
Tue 09/04/2019 Day at sea - -
Wed 10/04/2019 Day at sea - -
Thu 11/04/2019 Day at sea - -
Fri 12/04/2019 Penang, Malaysia 08:00 18:00
Sat 13/04/2019 Port Kelang, Malaysia 08:00 18:00
Sun 14/04/2019 Singapore, Republic of Singapore 07:00 23:59
Mon 15/04/2019 Singapore, Republic of Singapore 00:01 18:00
Tue 16/04/2019 Day at sea - -
Wed 17/04/2019 Ho Chi Minh City, Vietnam 10:00 18:00
Thu 18/04/2019 Day at sea - -
Fri 19/04/2019 Day at sea - -
Sat 20/04/2019 Hong Kong 08:00 23:59
Sun 21/04/2019 Hong Kong 00:01 14:00
Mon 22/04/2019 Day at sea - -
Tue 23/04/2019 Naha/Okinawa,Japan 10:00 18:00
Wed 24/04/2019 Day at sea - -
Thu 25/04/2019 Day at sea - -
Fri 26/04/2019 YOKOHAMA, JAPAN 07:00 23:59
Sat 27/04/2019 YOKOHAMA, JAPAN 00:01

==========================================================

ЗА ИНФОРМАЦИЯ ОТНОСНО СВОБОДНИ МЕСТА, ДРУГ ТИП КАЮТИ И РЕЗЕРВАЦИЯ, МОЛЯ, ИЗПРАТЕТЕ ЗАПИТВАНЕ ЧРЕЗ БУТОНА "ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ"!

==========================================================
ЯПОНИЯ и магията на цъфналите вишни
от 6150 лв.
ЯПОНИЯ и магията на цъфналите вишни
8 нощувки
Самолет
Да видиш Киото с лодка по каналите
Япония въвежда изходна такса
Момиджигари – японската традиция да се дивиш на есента