Оферта номер: 197231

ПРОМОЦИЯ: Позициониращ круиз от Куба до Венеция, март 2019 - ЦЕНИ за двама!

Дати и цена
12 март 2019 г. - Цена от 1974 €
Цената включва
- Настаняване в избрания тип каюта;

- Пристанищни такси

- Пълен пансион на борда на кораба: закуска, обяд, вечеря в основния ресторант, както и в бюфет ресторанта;

- Ежедневно почистване на каютите

- Анимация на борда на кораба

- Ползване на басейн, шезлонги, джакузи и плажни хавлии, фитнес център

- Детски клуб;
Цената не включва
- Такса обслужване на борда на кораба;

- Транспорт от/до началната и крайна точка на круиза (туроператорът може да съдейства за резервирането);

- Хотелско настаняване преди/след круиза (туроператорът може да съдейства за резервирането);

- Трансфери (туроператорът може да съдейства за резервирането);

- Брегови екскурзии (туроператорът може да съдейства за резервирането);

- Застраховки (туроператорът може да съдейства за резервирането).
Позициониращ круиз от Куба до Венеция, март 2019

=====================================================

ДАТА НА ОТПЛАВАНЕ: 12.03.2019 г.

ПРИСТАНИЩЕ НА ОТПЛАВАНЕ: ХАВАНА, КУБА

ПРОДЛЪЖИТЕЛНОСТ: 20 НОЩУВКИ

КРУИЗЕН КОРАБ: MSC OPERA

==================================================

ЦЕНИ ЗА ДВАМА:
Цена за каюта без прозорец - 1974 евро общо за двама
Цена за каюта с прозорец - 2649 евро общо за двама
Цена за каюта с балкон - 3849 евро общо за двама

==========================================================

ЗА ИНФОРМАЦИЯ ОТНОСНО СВОБОДНИ МЕСТА, ДРУГ ТИП КАЮТИ И РЕЗЕРВАЦИЯ, МОЛЯ, ИЗПРАТЕТЕ ЗАПИТВАНЕ ЧРЕЗ БУТОНА "ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ"!


==========================================================

МАРШРУТ:

МАРШРУТ: Havana (Cuba), Philipsburg (St. Maarten), St John s (Antigua and Barbuda), Funchal (Portugal), Malaga (Spain), Alicante (Spain), Valletta (Malta), Dubrovnik (Croatia), Venice (Italy)


Day Date Port Arrival Departure
Tue 12/03/2019 Havana, Cuba - 23:59
Wed 13/03/2019 Havana, Cuba 00:01 18:00
Thu 14/03/2019 Day at sea - -
Fri 15/03/2019 Day at sea - -
Sat 16/03/2019 Philipsburg, St. Maarten 11:00 21:00
Sun 17/03/2019 St. John"s, Antigua and Barbuda 08:00 18:00
Mon 18/03/2019 Day at sea - -
Tue 19/03/2019 Day at sea - -
Wed 20/03/2019 Day at sea - -
Thu 21/03/2019 Day at sea - -
Fri 22/03/2019 Day at sea - -
Sat 23/03/2019 Day at sea - -
Sun 24/03/2019 Funchal, Portugal 08:00 17:00
Mon 25/03/2019 Day at sea - -
Tue 26/03/2019 Malaga, Spain 08:00 18:00
Wed 27/03/2019 Alicante, Spain 10:00 17:00
Thu 28/03/2019 Day at sea - -
Fri 29/03/2019 Valletta, Malta 10:00 18:00
Sat 30/03/2019 Day at sea - -
Sun 31/03/2019 Dubrovnik, Croatia 07:00 14:00
Mon 01/04/2019 Venice, Italy 09:00-

==========================================================

ЗА ИНФОРМАЦИЯ ОТНОСНО СВОБОДНИ МЕСТА, ДРУГ ТИП КАЮТИ И РЕЗЕРВАЦИЯ, МОЛЯ, ИЗПРАТЕТЕ ЗАПИТВАНЕ ЧРЕЗ БУТОНА "ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ"!


==========================================================
Изпрати запитване
ЛИГУРСКА РИВИЕРА И БОЛОНЯ - ТРЕТИ МАРТ
от 523 лв.
ЛИГУРСКА РИВИЕРА И БОЛОНЯ - ТРЕТИ МАРТ
4 нощувки
Автобус
Генуа
Хотели - Генуа
Летище в Италия отмени лимита за течности в ръчния багаж
Забележителности в Генуа - какво непременно да посетим
Полиняно а Маре - синя Италия